02.09.2021
İzmir'e Hoş Geldin Eskişehir Ormanspor

Başarılı ve istikrarlı temposuyla Hentbol Erkekler Süper Lig ’in gözde ekiplerinden Eskişehir Ormanspor, İzmir Fuar Turnuvası için 1 Eylül 2021 Çarşamba günü İzmir'e geldi.


İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı Adil Koçaslan tarafından karşılanan konuk takım ayaklarının tozuyla Buca Serdar Yereli Spor Salonu'nda son antremanlarını gerçekleştirdi.


Sportif Direktor Burçin Albayrak "Çok iyi hazırlık dönemi geçirdiklerini, Nilüfer Belediye ile yaptığıkları hazırlık maçında eksiklerini gördüklerini, şimdi gerçek güçlerini burada İzmir Fuar Turnuvası'nda gösterip, her anlamda güzel sonuçları alıp Eskişehir’e dönmek istediklerini" söyledi.


İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı Adil Koçaslan; Eskişehir Ormanspor'un başarılı performansıyla sürekli aldıkları başarılı sonuçlarla sadece Eskişehir'in değil tüm Türkiye orman teşkilatının göğsünü kabarttığını kendilerini İzmir'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.


Antreman sonrasi takıma baklava ikramında bunan İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı Koçaslan İzmir Fuar Turnuvası'nda Eskişehir Ormanspor'a başarılar diledi


Eskişehir Ormanspor 2 Eylül 2021 Perşembe günü ilk maçını sabah 10:00'da Beykoz Bld.G.S.K ile akşam18:00'de ise İzmir B.Ş.B S.K ile gerçekleştirecek.​Yazdır