Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
31.03.2021
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Göreve Başladı

Manisa Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Bergama Orman İşletme Müdürü olarak atanan Şahin Dönertaş yeni görevine başladı. Bergama Orman İşletme Müdürü Turan Çiğnaklı'nın, Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü makamına tayin olması nedeniyle boşalan Bergama Orman İşletme Müdürlüğü makamına atanan Şahin Dönertaş, İzmir Orman Bölge Müdürümüz Zafer Derince tarafından 30.03.2021 tarihinde yeni görevine başlatıldı.

Beraberinde Personel Şube Müdürü Ahmet Aydın, Manisa Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir ile birlikte Bergama’ya gelen Orman Bölge Müdürümüz Zafer Derince Bergama Orman İşletme Müdürlüğü makamını teslim eden Bergama Orman İşletme Müdürü Turan Çiğnaklı’ya başarılı çalışmaları ve önemli katkıları için teşekkür ederken yeni Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş’a da başarılar diledi.

Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş :

1983 Manisa doğumlu. 2005 Yılı Ankara Üniversitesi Çankırı Orman Fakültesi mezunu. Çameli, Banaz ve Kınık Orman İşletme Şeflikleri görevlerinin ardından 21.09.2018 Tarihinden 30.03.2021 tarihine kadar Manisa Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Şahin Dönertaş evli ve iki çocuk babasıdır​Yazdır