Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.03.2020
İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRLERİNİN EĞİTİMİ YAPILDI

Sanko Makine Teknolojileri (MST) firması ve Orman Genel Müdürlüğünce organize edilen; İş Makinelerinin (Ekskavatör ve Kazıcı Yükleyici) teknik özellikleri, kullanımı ve bakımı hususlarında Operatörlere eğitim verildi.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, Manisa İşletme Müdürlüğü Sabuncubeli Sosyal Tesislerinde 12.03.2020 Perşembe günü teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitime Orman Genel Müdürlüğü İnşaat ve İkmal Dairesi Başkanlığından Makine Mühendisi Mahmut Soydinç, Makine Teknisyeni Mevlüt Aydın, İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı Dr. Suat Keten, Makine ve İkmal Şube Müdürü Cafer Özden, Manisa Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir başta olmak üzere Manisa Müdür Yardımcısı, Manisa İşletme Şefi, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri ve İzmir, Denizli, Muğla ve Kütahya orman Bölge Müdürlüklerinden toplam 59 Operatör katıldı.

MST firması yetkilileri tarafından verilen eğitim saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlamış, Bölge Müdür Yardımcısı Dr. Suat Keten tarafından yapılan açılış konuşmasını müteakip Ekskavatör ve Kazıcı Yükleyici iş makinelerinin teknik özellikleri, bakımı, kullanımı ve dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili Power Point sunumu yardımıyla verilen teorik eğitim, öğleden sonra iş makineleri üzerinde yapılan uygulamalı eğitimle son buldu. Katılımcılar tarafından verimli olarak değerlendirilen eğitim sonrası eğitime katılan Operatörlere, “Eğitim Sertifikası” verildi.


Yazdır