Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.03.2020
Orman Genel Müdür Yardımcımız ve Daire Başkanlarımızdan Bölge Müdürlüğümüze Ziyaret

Orman Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Çelik beraberinde Ağaçlandırma Dairesi Başkanı İbrahim Yüzer ve Fidanlık - Tohum İşleri Dairesi Başkanı Fahrettin Ay ile birlikte 5 Mart 2020 Perşembe günü Bölge Müdürlüğümüze ziyarette bulundular.

Orman Bölge Müdürümüz Zafer Derince’nin makamında Bölge Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında kısa bir bilgi alan Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Çelik daha sonra Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda Bölge Müdürlüğümüz Ağaçlandırma faaliyetleri konusunda geniş kapsamlı bir brifing aldı.

Brifinge; Bölge Müdürümüz Zafer Derince başta olmak üzere Bölge Müdür Yardımcısı Nurlan Yonar, Ağaçlandırma Şube Müdürü Hasan Ali Demir, Etüt Proje Baş Mühendisi Erol Çalışkan ve Orman İşletme Müdürleri katıldı.

Endüstriyel ağaçlandırma çalışmalarına hız verilmesi ve önemle takip edilmesini isteyen Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Çelik daha sonra beraberinde Daire Başkanlarımız İbrahim Yüzer ve Fahrettin Ay ile birlikte geçtiğimiz yaz yanan Karabağlar Yangın Bölgesinde incelemelerde bulunarak, bölgedeki ağaçlandırma çalışmaları hakkında Bölge Müdürümüz Zafer Derince’den bilgi aldılar.

Son olarak, geçtiğimiz aylarda İzmir Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Ersen Çetin’i de makamında ziyaret eden Genel Müdürü Yardımcımız ve Daire Başkanlarımız akşam saatlerinde Bölge Müdürlüğümüzden ayrıldılar.


Yazdır